אודות

PR היא חנות הקונספט המעוצבת מבית "המזרונאים", 800 מ"ר של חדשנות פורצת גבולות בתחום חדרי שינה, המאפשר לאדריכלים ומעצבים להגשים כל גחמה בעיצוב.
ב- PrivateRoom תמצאו מזרנים של כל היצרנים ותוכלו לבדוק להשוות ולנסות בתצוגה את המבחר הגדול ביותר הקיים בשוק.
כל המוצרים הנמכרים ב- PR עוברים את אישור בקרת האיכות שהינה חלק חשוב במדיניות החברה ומקפידה לבדוק את המוצר הספציפי לפני שמסופק ללקוח וזאת בנוסף, ולא במקום, בקרת האיכות של היצרנים עצמם.

שובל לוין, מנכ"ל החנות, והבעלים של רשת המזרונאים אשר קיימת כ-35 שנה וידועה כמותג המתמחה במזרנים איכותיים, ומוצריה עשויים על ידי טובי היצרנים בארץ ומיובאים מכל העולם.

מערכות ישיבה לאירוח מושלם

"לקחנו את הסניף ושדרגנו אותו, עדיין נמכרים כאן מזרנים, אך הדגש הופנה לחדרי שינה מעוצבים באינספור אפשרויות ושילוב בין חומרים: עץ, אבן, עור וברזל, שימוש בחומרים מתקדמים, וכמובן דגש חזק על עיצוב מעודכן.
אנחנו מקפידים להיות בכל התערוכות המרכזיות בעולם בתחום העיצוב, וכמובן שאנו מספקים פרטי נגרות משלימים לחדר השינה, כמו ארונות, שידות, קונסולות וכדומה.

היום, על מנת לאפשר לקהל המקצועי מנעד גדול יותר, החלטנו להביא חדרי שינה מטריפים של המותג איטלקי הידוע באיכותו Conte מבית Golden Night, כך שכל לקוח יוכל למצוא את חדר השינה המתאימים לו."

Call Now Button דילוג לתוכן