חדרי שינה מעוצבים

יש לא מעט עיצובים אופציונאליים לחדרי שינה, ההיצע הרחב מאפשר לכל אחד את חדר השינה המושלם, זה שיספק מענה הן על הדרישות הפונקציונאליות ממנו והן על הטעם האישי של בעלי החדר.
בזכות טכנולוגיות חדשניות, ניתן ליהנות כיום מעיצובים מיוחדים אשר כוללים מגוון רחב של תוספות ואלמנטים מיוחדים.
הדרך הטובה ביותר לבחור את חדר השינה המושלם, היא לאסוף מידע ולראות כמה שיותר דוגמאות של חדרי שינה מעוצבים – איסוף מידע שכזה, יאפשר לגלות חידושים שמאוד יכול להיות שכלל לא הייתם מודעים לקיומם לפני.

חדרי שינה מעוצבים – הסוגים השונים

ההבדלים בין חדרי שינה מעוצבים יבואו לידי ביטוי במגוון רחב של פרמטרים ובין היתר:

  • חומרי גלם מהם הם עשויים – ניתן למצוא חדרי שינה עץ מלא, חדרי שינה מרופדים וחדרי שינה אשר משלבים בתוכם חומרי גלם מסוגים אחרים.
  • סגנונות עיצוביים – חדר שינה יכול להתאפיין בעיצוב קלאסי, אלגנטי, וינטג' והאפשרויות עוד רבות, כדאי לקבל החלטה בנושא בטרם הבחירה.
  • איכות – יש חדרי שינה המתאפיינים באיכות גבוהה במיוחד, אשר באה לידי ביטוי גם בחומרי הגלם מהם חדרי השינה עשויים, בעיצוב וברמת הגימור – כדאי לשים דגש על כל הפרמטרים הללו בהליך בחירת החדרים.
  • מחירים – טווח המחירים של חדרי שינה מעוצבים הינו רחב במיוחד, כמובן, מי שלא רוצה להתפשר לא על האיכות ולא על הנראות של חדר השינה שלו, מומלץ עבורו לא להסתנוור ממחירים נמוכים.


בקרו בקולקציית חדרי השינה שלנו.

חדרי שינה מעוצבים - איירון

חדרי שינה מעוצבים - גבאנה

חדרי שינה מעוצבים - ויולה

חדרי שינה מעוצבים - אולם תצוגה

חדרי שינה מעוצבים - פרובנס

חדרי שינה מעוצבים - פראדה

חדרי שינה מעוצבים - מוצארט

חדרי שינה מעוצבים - וורסאצה

חדרי שינה מעוצבים - לוצ'אצ'י

חדרי שינה מעוצבים - ביג בטונדה

חדרי שינה מעוצבים - ולנטינו

חדרי שינה מעוצבים - טוסקנה

חדרי שינה מעוצבים - קיוטו

חדרי שינה מעוצבים - בטונדה

חדרי שינה מעוצבים - ראניה

חדרי שינה מעוצבים - דולצה

חדרי שינה מעוצבים - ריגנסי

חדרי שינה מעוצבים - קלאודיה

מבצע מיטות מעוצבות

איך נבחר את חדר השינה המושלם

חדר השינה הוא אחד החללים החשובים בבית. הוא החלל הזוגי, האינטימי והפרטי של בני הזוג, הוא המקום בו נחים ונרגעים מיום ארוך, מקום לטפח בו את הזוגיות ומקום שצריך נגיעה עיצובית מיוחדת. יש חדרי שינה בסגנונות שונים, בעיצובים שונים וכמובן במחירים שונים ומי שעומדים בפני בחירת חדר השינה שלהם עלולים להיות מבולבלים מהאפשרויות הרבות העומדות בפניהם. אז איך בכל זאת בוחרים? הנה כמה דברים שצריך לדעת.

כל זוג והסגנון שלו

בעת בחירת חדר השינה המושלם אתם עשויים להתלבט לא מעט ומה שצריך להוביל אתכם הוא מי אתם ומה הסגנון שמושך אתכם. יש את הסגנון הכפרי שזהו הסגנון הטבעי – אותנטי שמיוצג על ידי ריהוט מעץ מלא ובגוונים של חום אדמדם. יש את הסגנון המודרני יותר שמיוצג על ידי מתכת והוא יכול להתאים לכם אם הסכנון שלכם הוא יותר חדשני והייטקיסטי יש חדרי שינה מרופדים ויש סגנונות נוספים והדבר הנכון ביותר לעשות הוא לבחון קטלוג ולראות למה אתם הכי מתחברים.

סוגי מזרנים

אחת הבחירות הקריטיות שתעשו תהיה של המזרון בחדר השינה שלכם. המזרון צריך להיות כזה שיאפשר לכם לישון טוב, הוא צריך להיות איכותי וצריך להיות עמיד לשנים. הנה כמה מהאפשרויות העומדות בפניכם:

  • מזרון ספוג – זהו המזרון הפשוט והמוכר יותר וכן, גם הזול ביותר, למרות שהיום הוא כבר נחשב להרבה יותר איכותי ממה שבעבר. חלק מהמזרנים הללו משלבים תבניות אורטופדיות ושכבות אנטומיות.
  • מזרון ויסקו – זהו מזרון אשר תוכנן כך שהוא יזכור את מבנה הגוף שמוטל עליו לשימושים הבאים. זהו מזרון יוקרתי ואיכותי במיוחד.
  • מזרון לטקס – זהו מזרון שמיוצר משרף של עץ הגומי, מזרון שנחשב לגמיש וחזק אך מעבר לכך, הוא גם דוחה אבק ומתאים במיוחד למי שמתקשה בנשימה.
  • מזרון אורטופדי – מזרון שמאפשר לפזר את נקודות הלחץ של הגוף במהלך השינה.

בחירת חדר שינה היא עניין מורכב. ייעוץ מאנשי מקצוע בתחום יוכל לסייע לכם, הכול כדי שתעשו את הבחירה הנכונה ויהיה לכם את חדר השינה היפה, המעוצב וכמובן הנוח ביותר בשבילכם.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button