מזרנים

גולדן נייט

ד"ר סליפ

מזרני פולירון

ד"ר קזנסקי

מזרני פרדייז

מזרני ד"ר גב

מזרני קיסריה

מזרני מנדלבוים

אנגלאנדר

מזרנים מומלצים - לשינה איכותית וטובה

את היום שלנו אנחנו מבלים בדרך כלל בנסיעות, בעבודה, בלימודים ובמקומות שונים ומשונים, תלוי בלו"ז שלנו ובחלוקת שעות כזו או אחרת, אבל בלי יוצא מן הכלל רובנו ככולנו מבלים כשש עד שמונה שעות מיומנו באותו המקום ובאותה התנוחה.

בסך הכול אנחנו נמצאים כשליש מחיינו בתנוחה מאוזנת, על מזרנים, על המיטה שלנו בחדר השינה, כלומר ישנים. תפקידה של השינה הוא חשוב לעין ערוך, תפקידה להרגיע את המוח, לאחר שעיבד את המידע הרב שאסף במשך היום,  לשחרר את השרירים והגוף ולאגור אנרגיה ליום המחר.

מהי חשיבותה של השינה בחיינו?

השינה היא אחת הפעולות היותר חשובות שחולקים כל בני האדם על פני כדור הארץ. כולנו זקוקים לשינה בכדי לפעול, וכדאי שתהיה זו שינה ארוכה, נוחה, איכותית וטובה. מי לא מכיר את הבוקר הזה שאחרי לילה לא מוצלח, של נדודי שינה או שינה לא טובה ומספקת לגוף. היום שאחרי לילה כזה הוא יום שבו אנחנו מרגישים שמשהו חסר ולא עובד. תחושה זו מלווה אותנו עוד הרבה שעות אל תוך יומנו, כי לגוף לוקח זמן רב להתגבר על חוסר בשינה איכותית וטובה.

שינה לא טובה יכולה לגרום בעיות רבות, ביניהן לכאבי גב ומכאן לעוד הרבה צרות שעלולות לגרור אותנו לטיפולים מיותרים בעוד שהפתרון הוא בשינה איכותית ובכדי להשיג שינה איכותית כדאי שנצטייד ונישן על מזרנים  מתאימים.

כמה משמעותי לישון על מזרנים איכותיים?

מזרנים מהווים את אחד האלמנטים החשובים והמהותיים המאפשרים לנו שינה נוחה, שינה טובה ואיכותית לאורך כל הלילה.  

היום ניתן למצוא סוגים רבים וטובים של מזרנים איכותיים חזקים ועמידים העשויים מחמרים מצוינים ובטכנולוגיות חדשניות. מזרנים איכותיים לשינה מעולה צריכים להיות, רכים במידה הנכונה בכדי לספוג את משקל הגוף וקפיציים במידה הנכונה בכדי שלא נשקע יותר מיד, מזרנים איכותיים מייצרים עבורנו שינה בריאה לאורך כל הלילה.

ניתן למצוא מגוון גדול ומבחר רב בסוגי המזרנים האיכותיים של פרייבט רום, ביניהם ניתן למנות את סוגי המזרנים הבאים:

מזרני גולדן נייט הם לא רק איכותיים ויוקרתיים, זוהי הרפתקאה של משפחה איטלקית ותיקה המייצרת מזרני איכות משנת 1985 והפכה למותג עולמי.
עם תשוקה בריאה ואמיתית הם מייצרים מזרנים בעבודת יד ייחודית וביניהם בולטים במיוחד: מזרון נטונו רויאל, אלבה, פרסאו, טופר לאקס,ומזרון פוליספרינג ביו.

חברת דוקטור סליפ, מייצרת מערכות שינה מתכווננות, אינטגרליות עם ראש ורגל חשמלי.
המזרנים האיכותיים מגיעים בארבעה סוגים שונים ומתהדרים בשמות מרשימים כמו storm .storm pt . infinity
המזרון המתקדם בסדרת דוקטור סליפ עם מערכת קפיצים מבודדים, ומערכת השוואת לחצים, אם חמישה אזורי נוחות לתמיכה בעמוד השדרה, ועם כריות אוויר מאה אחוז לטקס, ובנוסף מצויד המזרן בחמש שכבות נוחות פנימיות ופתחי אוורור ובתמיכה היקפית בדפנות המזרון.

חברת פולירון הנמצאת בקיבוץ זיקים מתמחה בייצור מזרנים משנת 1971 ומשווקת מזרנים עם מיטות זוגיות ומנגנונים חשמליים מתכווננים.
פולירון מייצרת מזרנים אורתופדיים ללא קפיצים ומשלבת את מיטב הטכנולוגיה עם תקן אירופאי של איכות הסביבה.

מזרני דוקטור קזנסקי האיכותיים ניתנים לבחירה בשלושה סוגים עיקריים:

  • FOUR SEASONS המזרן המוביל בסדרת מזרני הבריאות, בעל שמונה אזורי נוחות ומערכת תמיכה היקפית המונעת קריסה ומערכת סירקולציית אוויר עם בד נושם אנטי בקטריאלי.
  • HIGHE CLASS – זהו מזרן הבנוי מקפיצים מבודדים, שמונעים תזוזות בצידו השני של המזרן, עם שמונה אזורי נוחות ובד נושם אלוורה, וגם שכבות נוחות ויסקו ג'ל, לטקס ומערכת תמיכה היקפית.
  • MASTER PEACE – המזרן היחידי מבית דוקטור קזנסקי ללא קפיצים, בנוי מחומרים איכותיים כגון לאטקס טללי, ויסקו ג'ל, ובנוסף הוא בעל מערכת השוואת לחצים היודעת להתאים את עצמה למבנה האנטומי של כל מי שישן עליה, וכן בעל מערכת אוורור מיוחדת ומערכת תמיכה היקפית.

ניתן להתרשם ביותר משמונה סוגי מזרנים איכותיים ביותר מבית פרדייס המצטיינים במערכת קפיצי ה – CROWN היוקרתית, קפיצים מבודדים לחלוקת משקל הגוף על המזרן באופן מושלם.
ניתן לציין את השקט הרוגע והנוחות שהופכים את השינה על מזרון סופרים לחוויה מדהימה החוזרת על עצמה 365 ימים בשנה, שבעה אזורי תמיכה לנוחות מושלמת, ובד ריפוד אנטי אלרגני ואנטי בקטריאלי לשינה בריאה, ועם פתחי אוורור ואחריות לעשר שנים, תרגישו בגן עדן כשאתם ישנים על מזרני פרדייז.

דוקטור גב מתמחה מזה שלושים שנה במניעה והקלה של כאבי גב באמצעות מזרנים אורתופדיים, ניתן להתרשם מהזרונים האיכותיים והיוקרתיים של דוקטור גב מסדרת BACK COMFORT שהינם מזרנים בעלי שכבת נוחות pillow top המשלבים לטקס מחולק לשבעה אזורי נוחות.

מותג מזרני קיסריה הוא שם ידוע ומוכר בכל רחבי הארץ, של נוחות ואיכות כאחד.
ניתן להתרשם מסוגי המזרנים היוקרתיים, רויאל, מאסטר וגראנד, מסדרת back comfort בעלי שכבת נוחות פילו טופ בשילוב לטקס המחולק לשבעה אזורי נוחות.

חברת האחים מנדלבוים הוותיקה מתמחה בייצור מזרנים משנת 1932 בבעלות החברה, מפעל תעשיות פולימרים זיקים, בו מבוצע כל הליך הייצור על פי תקן ISO בינלאומי.
החל מחומרי הגלם ועד גמר המזרון בשימוש בחומרים איכותיים ומתקדמים ביותר בעולם.

חברת ENGLANDER מתמחים בייצור מזרנים יוקרתיים מסדרת OCEAN BLUE המצטיינת ביותר.
ניתן להתרשם מהמזרן היוקרתי מסדרת BACK COMFORT בעל שכבת נוחות לטקס, ומצויד במערכת קפיצי מאסטר, בשכבת פינוק כפולה, פתחי אוורור, שכבת נוחות עליונה עם בד ויסקוזה, אוורירי ונושם ואנטי בקטריאלי, המספקת עשר שנות אחריות.

Call Now Button דילוג לתוכן