אחסון בסטייל באמצעות שידות וקומודות מעוצבות

אחד מהאתגרים הבולטים עימם אנו מתמודדים על מנת לשמור על בית מסודר נוגע לאחסון החפצים השונים. פתרונות האחסון הקיימים כיום מאפשרים לנו לעשות זאת מבלי לוותר על הסטייל והסגנון העיצובי של דירתנו. 

בכל הנוגע לאחסון של פרטי לבוש וחפצים המשמשים אותנו מידי פעם, ניתן להתרשם כיום ממספר רחב של שידות וקומודות מעוצבות. אלו מגיעות בעיצובים שונים ויש בהן להשתלב בכל דירה או כל חלל אחר בהתאם לסטייל ולסגנון העיצובי אותו אנו מכתיבים. 

מהי בעצם קומודה?

רבים מאיתנו מכירים את המונח "שידה", אך מהי בעצם קומדה?

הקומודה מהווה את "האחות הקטנה" של השידה. מדובר על שידות קטנות ונמוכות יותר המשמשות רבים מאיתנו. לרוב נפגוש את אותן השידות מונחות לצידי המיטה כשהן מוכרות כ"שידות לילה" ואף בחללים נוספים בבית, כמו גם בחללי עבודה כמו מספרות, מתפרות ועוד. 

פרקטיות לצד עיצוב

בטרם אתם מתפנים לאבזר את חללי הבית בשידות וקומודות מעוצבות, חשוב לעצור ולהבין אלו שידות אחסון מתאימות לכם, זאת תוך היכולת להעריך את כמויות הבגדים והחפצים הזקוקים לאחסון ולקחת בחשבון את מידות החללים בהם תמקמו את אותן שידות וקומודות. 

בשוק השידות המעוצבות תוכלו כמובן למצוא דוגמאות רבות ומגוונות. חלק גדול של השידות עשוי עץ מלא ובו משולבים מתכות. אלו מהוות אמירה עיצובית בפני עצמה בשילוב של חום (עץ) וקור (ברזל) כשאותן מתכות משמשות כחומר גלם פרקטי עבור הידיות ובמגע עם הרצפה. 

יש פעמים וכמות הבגדים והחפצים שאותם תצטרכו לאחסן יאפשרו לכם לבחור בשידות בגודל בינוני שעימן כמובן ניתן לשלב שתי קומודות מעוצבות, שאותן ניתן למקם בשני צידי המיטה הזוגית. 

לצד הבחירה בשידה לה אתם זקוקים מבחינת המידות, מומלץ אף לעשות סדר בבגדים ובחפצים שלכם ולהיפטר מאלו שאתם לא זקוקים להם עוד. הדבר יאפשר לכם להשאיר בבית את הבגדים והחפצים להם אתם באמת זקוקים ובכך למצוא את הרהיט המושלם לצרכים שלכם. 

בשוק השידות המעוצבות ניתן למצוא שידות במידות שונות המותאמות למידות ולצרכים הייחודיים שלכם. שידות המתאימות אף למיקום במסדרון צר ועד שידות נמוכות אך עמוקות שיכולות להתאים ולהשתלב בחדרי שינה רחבים מבלי לבלוט לגובה. 
אז אם חיפשתם בגוגל קומודה מעוצבת, הגעתם למקום הנכון!

Call Now Button דילוג לתוכן