סלונים מעוצבים ומודרניים

היום יותר מתמיד, ניתן להשיג סלונים מעוצבים מגוון סגנונות לבחירה, באולמות התצוגה ואף בקטלוגים באתרי האינטרנט.
היום תוכלו בקלות לבחור סט מכובד ומעוצב לסלון הבית או לכל חלל שאתם רוצים לרהט. 

פעם כשעיצוב עוד לא היה טרנד בולט ומשמעותי בחיינו, היו נוהגים לרכוש ספה גדולה ושתי כורסאות, לרוב ללא קשר בין השתיים, לא מבחינת צבע, סגנון ועיצוב.
היום יותר ויותר אנשים מעדיפים לבחור
סלונים מעוצבים, כסט של מערכות ישיבה שלמות, איכותיות ונוחות.

טרנדים בעיצוב סלון מודרני 2023

מבין המנעד הגדול והמגוון של סוגי מערכות ישיבה ניתן למנות מספר טרנדים פופולאריים בעיצוב סלון מודרני לשנת 2023, כגון:   

 1. סלונים מעוצבים בסגנון איטלקי כפרי – אלה הן מערכות ישיבה בסגנון איטלקי כפרי מעץ, מעוצבות בעיקר על טהרת העץ החום. ניתן לרכוש סלון מעוצב מעץ חום ליצירת אווירה חמה וכפרית בבית בניחוח איטלקי. אם רצונכם לגוון, אפשר לרכוש שולחן חום בהיר או כהה מלבני, ואיתו לשלב ספות עור יוקרתיות.
  בנוסף ניתן להשלים את הסט עם שזלונג – הספה האיטלקית האותנטית, המזכירה בצורתה גל יורד ועולה וכמובן כריות נוי.
 2. סלונים מעוצבים בסגנון פרובנס – בעיצוב מערכות ישיבה בסגנון פרובאנס, לצד הצבע החום הדומיננטי, ניתן למצוא כתמי צבע של קרם שמנת, לבן, או כל צבע בהיר אחר.
  ההתקנים מעוצבים ממתכת או מעץ בצבעי לבן, כשרק השולחן הוא חום.
  גם צבע העורות והתקני הישיבה יהיו בחום כהה וכך מתקבלת מערכת ישיבה מעוצבת בגווני החום כהה בשילוב הקרם שמנת הבהיר, כמקובל בסגנון העיצוב בפרובאנס.
 3. סלון מודרני בעיצוב הייטק – בעיצוב בסגנון הייטק ניתן לראות את הצבע הלבן שולט, הספות, הכורסאות והשולחן כולם בצבע לבן המשרה אווירה נקייה והייטקית.
  בנוסף מקובל וניתן להוסיף הבלחות של גווני כסף ואפור באלמנטים של פרזול.
 4. סלון מודרני בעיצוב דור העתיד – מערכות ישיבה אלה הן על טהרת צבעי השחור אפור, צבעים כהים בעיצוב מודרני בסגנון טכנולוגי חללי, המזכיר עיצוב בסרטי חלל.
סלונים מעוצבים, סלון מעוצב, מערכות ישיבה מעוצבות - Private Room

מה חשוב לדעת בעת בחירת סלון מודרני מעוצב?

כשאתם בוחרים לביתכם סלון מעוצב ומודרני, לפני שתצאו אל אולמות התצוגה או תבחרו מקטלוגים של ריהוט מעוצב באינטרנט על פי תמונות. בכדי למנוע טעויות, תוכלו להתייעץ עם מעצב פנים, איש מקצוע מיומן ואמין, המתמחה בטרנדיים האפנתיים של היום, הוא יוכל לקבל מימכם תיאור מדויק של חללי הבית אותם תרצו לרהט, ובעיקר הסלון כולל גודלו ולאחר מכן יוכל לייעץ ולהתאים עבורכם את הסלון המודרני המעוצב, המתאים לכם ביותר על פי הצרכים שלכם ועל פי טעמכם הכללי. 

כמובן שחשוב ביותר לדאוג לאיכות ולנוחות הסלון, הנדרשים, על מנת שהישיבה בסלון, לעתים למשך שעות ארוכות, תהיה נעימה ונוחה שתייצר הנאה מושלמת בעת הבילוי עם החברים או המשפחה.

אז אם חיפשתם בגוגל – סלון מעוצב 2020, חדרי סלון מעוצבים – הגעתם למקום הנכון!
צרו קשר והמומחים של פרייבט רום ישמחו לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם סלון מעוצב בהתאמה אישית לביתכם.

צפו בפרויקטים שלנו ⇐

Call Now Button דילוג לתוכן